אודותינו

אז מי אנחנו:

אודות המערכת, השיטה והעומדים מאחוריה

למה FEASIT היא מערכת שיזמים חייבים להתחיל ממנה?

FEASIT היא מערכת ייחודית שהוקמה ע"י צוות מומחים בתחום היזמות, השיווק והרעיונאות העסקית ובראשו ירון אחר (ראו פירוט בהמשך) – ומטרתה לייצר דו"ח מפורט (מבוסס על נתונים רלוונטיים בלבד) שינסה לקבוע עד כמה מיזם עסקי ראוי להקמה, גם כשהוא עדיין בגדר רעיון.

המערכת פועלת באמצעות אלגוריתם שפותח על בסיס מאות מיזמים ולקוחות שעבדנו עימם.

כיצד זה עובד?

המערכת תבקש מכם להזין כל מידע אפשרי אודות המיזם המתוכנן, כמו: איפה הוא יפעל, למי הוא פונה (לדוגמא: נשים בגילאי 25-50 בארגנטינה), ועוד  מספר שאלות שתישאלו  כדי שהמערכת תוכל לעשות שימוש במידע הזה לצורך עיבוד  והוצאת דו"ח מפורט, שיספר לכם את כל האמת אודות הרעיון שלכם, וגם, אם המערכת תמליץ לצאת לדרך – הדו"ח יכלול הפנייה לגורמים מקצועיים (בחלק מהמקרים). כל נתון שאינכם בטוחים לגביו תוכלו או לרשום הערכה כללית שלכם, או לבקש שנבדוק עבורכם בתוספת תשלום סבירה.

הנתונים שתזינו לא יתפרסמו באתר, אלא יישמרו ויועברו לבחינה שלנו.

מי קובע את מדד הכדאיות?

צוות של אנשי מקצוע בעלי שם, רקורד וניסיון, שיודעים לנתח דברים בצורה מעמיקה ומעשית, ועדיין משאירה מקום לחלומות. הגושפנקה הסופית לדו"ח היא של ירון אחר, ששימש בין היתר כסמנכ"ל YNET, סמנכ"ל תפוז, מנכ"ל WINWIN, ייסד ומכר את אתר הקניות BIGDEAL לקבוצת ידיעות אחרונות, מרצה לתכנון ושיווק דיגיטלי, יועץ ומלווה יזמים וחברות בתכנון ויישום אסטרטגיית מוצר ובמכלול רחב של גורמי הצלחה בזירה הדיגיטלית. החברה בבעלותו, 'קיוון אחר', משרתת יזמים בתחילת הדרך לצד מותגים וחברות כדוגמת התעשיה האווירית, גלובס, ידיעות אחרונות, גולף, Geo-Edge, ורבים אחרים.

לצד ייעוץ וליווי וקיום סדנאות תכנון מיזמים – מספק ירון אחר חוות דעת מבוססת מאגר ידע רחב באורח יוצא דופן בשוק המקומי, ובוחן את הרעיונות בפרמטרים של חוזק המודל העסקי, חוזק הצורך, ייחודיות הרעיון ואפשרות הגנה מהעתקה, המשאבים הנדרשים לנהל, לתפעל ולהוביל את המיזם, יכולות השיווק, ההשקעה הנדרשת, התחרות ופרמטרים רבים נוספים המרכיבים מדד כדאיות מקיף ומבוסס, שעל בסיסו תקבלו המלצה וחוות דעת לגבי כמה מומלץ לצאת לדרך, בתנאים העומדים לרשותכם.

האם הדו"ח מחייב אותי?

רק אם את/ה מעוניין לחשב צעדים בתבונה לפני שאתה קופץ למים, משקיע זמן, כסף וחלומות ברעיון שלך להפוך ליזם, ואולי לבעל עסק שישנה את חייך. המטרה הזו, נכספת ככל שתהיה, אינה מושגת רק על בסיס רעיון, אלא יש שאלות רבות שיש לתת עליהן מענה, והדו"ח מנסה לבחון את כולן. עם זאת, בשורה התחתונה – רק אתם תקבלו את ההחלטה אם לצאת לדרך – בהתבסס על ההמלצות שלנו או רק תוך התחשבות בהן.

מה ההבדל בין שני סוגי הדו"חות?

הדו"ח הבסיסי הוא דו"ח שמיוצר אוטומטית ע"י המערכת שלנו, ומשקלל את כל הנתונים שהוזנו לגבי המיזם שלך, ויוצר מהם מעין "מיני" תכנית עסקית / תחזית פיננסית לגבי עלויות ההקמה של המיזם, הוצאות צפויות, הכנסות, מתי עוברים לרווח, ומה ההשקעה הנדרשת. הסיכום יופיע כתקציר בן 5 שורות ובסופו ציון מסכם לפוטנציאל הפיננסי כפי שחושב. יש לציין כי כל נתון שתשנו בדו"ח שלכם ישפיע כנראה על תוצאות אחרות, לכן הקפידו להזין נתונים קרובים ככל האפשר למה שיהיה בפועל, לדעתכם.הדו"ח הזה אינו כולל את מדד הכדאיות שלמעשה אמור לתת תמונה כוללת של פוטנציאל המיזם.

הדו"ח המלא כולל כמובן את הדו"ח הבסיסי והתחזית העסקית – אך מוסיף עליו את מדד הכדאיות, נימוקי הצוות שלנו ולמעשה את הסקירה האובייקטיבית של הרעיון שלך, המסוכמת בציון מספרי ל-5 פרמטרים מכריעים כגון עוצמת הצורך, חוזק התחרות, ועוד, וכן הערכה של עד כמה קשה יהיה לחדור ולהקים, כמה עניין עשוי לייצר המיזם, ועוד. חשוב לציין כי ככל שתזינו פרטים יותר רלוונטיים, מקיפים וברורים – כך גדל הסיכוי שתקבלו הערכה קרובה יותר לפוטנציאל הריאלי של הרעיון שלכם.

לא בטוחים לגבי משהו? צרו איתנו קשר ונשמח להשיב.